kosmetyki naturalne wegańskie
NOYAU jest producentem naturalnych, wyjątkowych, miejskich kosmetyków odpowiadających na potrzeby aktualnych warunków życia, środowiska i związanego z nimi stresu, który ma znaczny wpływ na stan i kondycję naszej skóry. Kosmetyki powstają zgodnie z europejskimi przepisami i standardami, stosowanymi przez organizacje certyfikujące kosmetyki. Proces tworzenia kosmetyków NOYAU oparty jest na nowoczesnej technologii, jednakże przy użyciu naturalnych składników i prostych receptur. Wychodzimy z założenia “mniej znaczy więcej”. Kosmetyki nie zawierają niepotrzebnych składników, które jedynie “zapychają” kosmetyk i zastępują te składniki, które mają znaczenie. Kluczowe miejsce zajmują aktywne składniki, których stężenie i zawartość pozwala na skuteczne działanie kosmetyku.
Filozofią marki jest uważne dbanie o siebie,  które przejawia się między innymi w świadomym i wielostopniowym pielęgnowaniu skóry. Uważamy, że poświęcenie kilkunastu minut na poranną bądź wieczorną pielęgnację skóry przy użyciu przyjaznych nam i naszemu środowisku kosmetyków będzie miało nieoceniony wpływ na zdrowie naszej skóry i nasze samopoczucie. Stosowanie naturalnych kosmetyków o konkretnym działaniu przynosi długofalowe skutki dla stanu naszej skóry. Chcemy, by Klienci NOYAU czuli się ważni, “dopieszczeni”, ponieważ zasługują na poświęcenie sobie i swojemu zdrowiu kilku minut dziennie świadomej troski. Dbanie o skórę powinno być rodzajem rytuału, który jest dla nas przyjemnością. I codziennością. Z pewnością pozwoli nam to czuć się “dobrze w swojej skórze”.
kosmetyki Noyau
Obecnie pragniemy zaprezentować nasz pierwszy kosmetyk, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Praca ze wspaniałymi technologami i ekspertami w pielęgnacji skóry pozwoliła na stworzenie kosmetyku, który jest w naszej ocenie niezbędny w codziennej pielęgnacji skóry – stanowi element obowiązkowy dla każdego typu cery w aktualnych warunkach życia, w otaczającym nas środowisku i wiążącymi się z tym konsekwencjami. Szybki rozwój w dziedzinie techniki, styl życia polegający na wiecznym pędzie i spędzaniu ogromnej ilości czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach, środkach komunikacji miejskiej lub samochodach, złym odżywianiu, wdychaniu dymu tytoniowego, wielogodzinnym korzystaniu z urządzeń generujących promieniowanie UV oraz ogólne zanieczyszczenie środowiska, powodują, iż jesteśmy permanentnie atakowani przez tzw. wolne rodniki (utleniacze). Wiedza, którą obecnie posiadamy pozwala nam na stwierdzenie, że w wielostopniowej pielęgnacji skóry, etapem wspólnym dla każdego jej rodzaju jest właśnie ochrona przed wolnymi rodnikami, stworzenie bariery, która zabezpieczy przed ich szkodliwym działaniem.
Stworzyliśmy wyjątkowe serum o silnie antyoksydacyjnym oraz antysmogowym działaniu, które zawiera składniki wyjątkowo bogate w antyoksydanty oraz składniki ukierunkowane na “zablokowanie” skóry przed smogiem, dymem papierosowym oraz promieniowaniem UV generowanym przez urządzenia elektroniczne. Serum składa się w 99% ze składników naturalnych, pochodzenia wyłącznie roślinnego oraz w części z surowców organicznych certyfikowanych. Serum ani żaden z jego składników nie jest testowany na zwierzętach.
kosmetyki naturalne

NAZWA FIRMY

Nazwa firmy pochodzi od francuskiego słowa “noyau” które oznacza źródło, pestkę, duszę. Nazwa ta została wybrana, gdyż doskonale odzwierciedla filozofię marki. Składniki z których korzystamy przy produkcji kosmetyków są pochodzenia wyłącznie roślinnego, to rośliny stanowią esencję naszych receptur. Poza tym korzystanie z kosmetyków Noyauma sprawiać przyjemność, zachęcać do codziennych rytuałów, które nas wzbogacą na zewnątrz, jak i wewnątrz. A to będzie miało wpływ na nasze samopoczucie I całe nasze otoczenie.

BADANIA I CERTYFIKATY

Kosmetyki Noyau przeszły wszystkie niezbędne testy dermatologiczne, mikrobiologiczne, kompatybilności z opakowaniem oraz testy bezpieczeństwa.  Zostały zarejestrowane w europejskiej bazie Cosmetic Products Notification Portal (CPNP).

Close Menu
×
×

Koszyk